Inne akcesoria pszczelarskie

ule herma

poławiacz pyłku

Poławiacz pyłku który pasuje do naszych dennic. Zarówno do dennicy wielkopolskiej 10 ramkowej, 12 ramkowej, dadanta oraz ostrowskiej. Wystarczy wyciągnąć beleczkę w dennicy i zamiast niej włożyć nasz poławiacz pyłku oraz na szufladę położyć ramkę z siatką na którą będzie zsypywał się poławiany pyłek. Klienci którzy nabyli wcześniej nasze dennice mogą kupić poławiacz bez konieczności wymiany całej dennicy.
Cena obejmuje poławiacz oraz ramkę z siatką.
Dennica nie jest zawarta w cenie

Cena: 50 PLN

Zegar drewniany z motywem pszczelarskim

Idealny prezent dla pszczelarza i nie tylko. Średnica zegara to 26 cm. Możliwe jest wygrawerowanie dowolnego motywu. Wystarczy przesłać nam plik graficzny w odpowiednim formacie a my zajmiemy się reszą. Postaw na oryginalność.

Cena: 60 PLN

Ul odkładowy wielkopolski 6-ramkowy z deski sosnowej

Ul wykonany z deski sosnowej o grubości 25mm. W środku mieści się sześć ramek wielkopolskich. Elementy w ulu są dodatkowo klejone. W dnie wykonana jest wentylacja. Daszek jest pokryty blachą ocynkowaną. W cenie jest powałka z jednym sitopająkiem oraz podkarmiaczka plastikowa o pojemności 0,9 litra. W uliku można zimować odkłady pszczele.
Cena bez podkarmiaczki to 135 zł

Cena: 150 PLN

Krzesełko do rozlewania miodu

Wygodny gadżet dzięki któremu rozlewanie miodu do słoików jest znacznie wygodniejsze. Wysokość całkowita krzesełka to 60cm. Wymiary półki na odstojnik to 39cm x 39cm.

Cena: 99 PLN

Ul odkładowy wielkopolski 6-ramkowy

Ul wykonany z klepki świerkowej. Ocieplany styropianem 2cm. W środku mieści się sześć ramek wielkopolskich. Elementy w ulu są dodatkowo klejone. W dnie wykonana jest wentylacja. Daszek ze sklejki wodoodpornej. W uliku można zimować odkłady pszczele.

Cena: 140 PLN

Ul odkładowy dadant 6-ramkowy

Ul wykonany z klepki świerkowej. Ocieplany styropianem 2cm. W środku mieści się sześć ramek dadant. Elementy w ulu są dodatkowo klejone. W dnie wykonana jest wentylacja. Daszek ze sklejki wodoodpornej. W uliku można zimować odkłady pszczele.

Cena: 150 PLN

podkarmiaczka ramkowa wielkopolska.

Wykonana ze sklejki wodoodpornej. Pojemność 4 litry.

Cena: 30 PLN

zatwór wielkopolski

Wykonany ze sklejki wodoodpornej. W środku wyłożony wełną mineralną.

Cena: 25 PLN

siatka aluminiowa do dennic.

Szerokość siatki - około 50cm. Przy zamówieniu powyżej 10mb cena za mb to 19 zł.

Cena: 20 PLN/MB

stojak pod ul do samodzielnego montażu

Cena: 28 PLN

stojak spawany pod ule

Stojak może pomieścić max 5 uli - w zależnoścki od długości kantówek. Cena dotyczy dwóch niemalowanych przęseł stalowych . Kantówki nie są w cenie.

Cena: 200 PLN

paliwo do podkurzacza o zapachu lawendy

Paliwo do podkurzacza o zapachu lawendy. Waga - 1 kg

Cena: 6 PLN

Produkt chwilowo niedostępny

sitopająk

Cena: 1,90 PLN