Inne akcesoria pszczelarskie

ule herma

Wlotkowy poławiacz pyłku

Poławiacz pyłku który można zamontować przed wlotkiem do ula. Składa się z zadaszonej płytą konstrukcji w której umieszczona jest płytka poławiająca pyłek, oraz koszyczka do którego spadają obnóża. Dobra alternatywa zamiast dennicowego poławiacza pyłku.

Cena: 50 PLN

Blacha na pokrycie daszka ula

Blacha wykonana ze stali ocynkowanej pasywowanej. Dzięki pasywacji posiada podwyższoną odporność na warunki atmosferyczne. Wygięta z czterech stron. Wymiar wew. 53,5x53,5cm. Wysokość wygięcia to 2 cm. Możliwość wykonania blachy również w innych wymiarach.

Cena: 20 PLN

Deska do serwowania

Wykonana została z jednolitej deski bukowej dzięki czemu nie posiada żadnego klejenia. Można wygrawerować przesłany obraz lub napis. Bardzo ładnie się prezentuje na zastawie stołu. Wymiary to około 59 cm x 21 cm x 2,5 cm.

Cena: 90 PLN

Dennicowy poławiacz pyłku

Poławiacz pyłku który pasuje do naszych dennic. Zarówno do dennicy wielkopolskiej 10 ramkowej, 12 ramkowej, dadanta oraz ostrowskiej. Wystarczy wyciągnąć beleczkę w dennicy i zamiast niej włożyć nasz poławiacz pyłku oraz na szufladę położyć ramkę z siatką na którą będzie zsypywał się poławiany pyłek. Klienci którzy nabyli wcześniej nasze dennice mogą kupić poławiacz bez konieczności wymiany całej dennicy.
Cena obejmuje poławiacz oraz ramkę z siatką.
Dennica nie jest zawarta w cenie

Cena: 55 PLN

Zegar drewniany z motywem pszczelarskim

Idealny prezent dla pszczelarza i nie tylko. Średnica zegara to 26 cm. Możliwe jest wygrawerowanie dowolnego motywu. Wystarczy przesłać nam plik graficzny w odpowiednim formacie a my zajmiemy się reszą. Postaw na oryginalność.

Cena: 80 PLN

podkarmiaczka ramkowa wielkopolska.

Wykonana ze sklejki wodoodpornej. Pojemność 4 litry.

Cena: 35 PLN

zatwór wielkopolski

Wykonany ze sklejki wodoodpornej. W środku wyłożony wełną mineralną.

Cena: 27 PLN

stojak pod ul do samodzielnego montażu

Cena: 32 PLN

stojak spawany pod ule

Stojak może pomieścić max 5 uli - w zależnoścki od długości kantówek. Cena dotyczy dwóch niemalowanych przęseł stalowych . Kantówki nie są w cenie.

Cena: 250 PLN

sitopająk

Cena: 1,90 PLN