uliki weselne oraz odkładowe

ule herma

Uliki weselne stosuje się w celu unasieniania matek pszczelich. Są one stosowane przez zawodowe pasieki, ale również przez pszczelarzy hobbystów którzy chcą samodzielnie hodować matki pszczele. W ofercie posiadamy uliki na ramkę 1/4wkp oraz 1/2wkp, jedno i wielo-rodzinne.
Uliki odkładowe przeznaczonesą do tworzenia odkładów pszczelich, oraz ich zimowania.

Ul odkładowy wielkopolski 6-ramkowy z deski sosnowej

Ul wykonany z deski sosnowej o grubości 25mm. W środku mieści się sześć ramek wielkopolskich. Elementy w ulu są dodatkowo klejone. W dnie wykonana jest wentylacja. Daszek jest pokryty blachą ocynkowaną. W cenie jest powałka z jednym sitopająkiem oraz podkarmiaczka plastikowa o pojemności 0,9 litra. W uliku można zimować odkłady pszczele.
Cena bez podkarmiaczki to 155 zł

Cena: 170 PLN

Ul odkładowy wielkopolski 6-ramkowy

Ul wykonany z klepki świerkowej. Ocieplany styropianem 2cm. W środku mieści się sześć ramek wielkopolskich. Elementy w ulu są dodatkowo klejone. W dnie wykonana jest wentylacja. Daszek ze sklejki wodoodpornej. W uliku można zimować odkłady pszczele.

Cena: 150 PLN

Ul odkładowy dadant 6-ramkowy

Ul wykonany z klepki świerkowej. Ocieplany styropianem 2cm. W środku mieści się sześć ramek dadant. Elementy w ulu są dodatkowo klejone. W dnie wykonana jest wentylacja. Daszek ze sklejki wodoodpornej. W uliku można zimować odkłady pszczele.

Cena: 160 PLN

Ulik weselny jednorodzinny na ramkę 1/2wkp

Ulik jest solidnie wykonany. Skręcany wkrętami oraz klejony.W środku mieszczą się trzy ramki 1/2 wkp. Posiada osobną komorę do podkarmiania ciastem. W dnie posiada wentylację. Daszek wykonany jest ze sklejki wodoodpornej. Ocieplony styropianem (zaleca się zastosowanie foli na ramki aby pszczoły nie zgryzały styropianu).

Cena: 80 PLN

Ulik weselny dwurodzinny na ramkę 1/2wkp

Ulik jest solidnie wykonany. Skręcany wkrętami oraz klejony.W środku mieści się sześć ramek 1/2 wkp (po 3 do każdej rodziny). Każda rodzina posiada osobną komorę do podkarmiania ciastem. W dnie posiada wentylację. Daszek wykonany jest ze sklejki wodoodpornej. Ocieplony styropianem (zaleca się zastosowanie foli na ramki aby pszczoły nie zgryzały styropianu).

Cena: 120 PLN

Ulik weselny cztero-rodzinny na ramkę 1/2wkp

Ulik jest solidnie wykonany. Skręcany wkrętami oraz klejony.W środku mieści się osiem ramek 1/2 wkp (po 2 do każdej rodziny). Każda rodzina posiada osobną komorę do podkarmiania ciastem. W dnie posiada wentylację. Daszek wykonany jest ze sklejki wodoodpornej. Ocieplony styropianem (zaleca się zastosowanie foli na ramki aby pszczoły nie zgryzały styropianu).

Cena: 170 PLN

Ulik weselny jednorodzinny na ramkę 1/4wkp

Ulik jest solidnie wykonany. Skręcany wkrętami oraz klejony.W środku mieszczą się cztery ramki 1/4 wkp. Cztery ramki w komplecie. Posiada osobną komorę do podkarmiania ciastem. W dnie wykonana jest wentylacja. Daszek wykonany jest ze sklejki wodoodpornej. Ocieplony styropianem (zaleca się zastosowanie foli na ramki aby pszczoły nie zgryzały styropianu).

Cena: 80 PLN

Ulik weselny dwurodzinny na ramkę 1/4wkp

Ulik jest solidnie wykonany. Skręcany wkrętami oraz klejony.W środku mieści się osiem ramek 1/4 wkp(po 4 do każdej rodziny). Osiem ramek w komplecie. Każda rodzina posiada osobną komorę do podkarmiania ciastem. W dnie wykonana jest wentylacja. Daszek wykonany jest ze sklejki wodoodpornej. Ocieplony styropianem (zaleca się zastosowanie foli na ramki aby pszczoły nie zgryzały styropianu).

Cena: 105 PLN

Ulik weselny cztero-rodzinny na ramkę pełną wielkopolską

Ulik jest solidnie wykonany. Skręcany wkrętami oraz klejony.W środku mieści się osiem ramek wielkopolskich (po 2 do każdej rodziny). Każda rodzina posiada osobną komorę do podkarmiania ciastem. W dnie wykonana jest wentylacja. Daszek wykonany jest ze sklejki wodoodpornej. Ocieplony styropianem (zaleca się zastosowanie foli na ramki aby pszczoły nie zgryzały styropianu).

Cena: 225 PLN