Farby do uli drewnianych

Śnieżka - emalia akrylowa do drewna Supermal Żółta lub Zielona 0,8 L

Cena: 58 zł - Pojemność 0,8 L

Emalia akrylowa Supermal do drewna i metalu, doskonale nadaje się do malowania uli drewnianych oraz innych elementów wymagających ochrony. Przeznaczona jest do dekoracyjno-ochronnego malowania drewna, materiałów drewnopochodnych, tynków oraz elementów stalowych i żeliwnych użytkowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, takich jak: drzwi, okna, meble itp. Rekomendowana jest do malowania zabawek i elementów wyposażenia placów zabaw.
Spełnia normy bezpieczeństwa PN-EN 71-2+A1:2014-06, oraz PN-EN 71-3+A1:2014-12. Spełnia także wymogi w zakresie palności określone w punktach 4.1, 4.4 i 5.4.

Emalie charakteryzuje:

Przygotowanie podłoża:

Przygotowanie wyrobu:

Malowanie:

W ofercie dostępne są kolory : Żółty oraz Zielony

Impregnat gruntujący Vidaron do drewna, Bezbarwny 0,7 L

Cena: 42 zł - Pojemność 0,7 L

Impregnat Ochronny to głęboko penetrujący preparat zapewniający ochronę biologiczną drewna – skuteczna ochrona przed sinizną, grzybami powodującymi głęboki rozkład drewna oraz owadami, technicznymi szkodnikami drewna. Polecany jest jako warstwa gruntująca pod impregnaty ochronno-dekoracyjne, lakiery, lakierobejce oraz emalie ogólnego stosowania. Wydajność: od 4 do 6 m²/l

Cechy produktu:

Zastosowanie:

Do konserwacji drewna budowlanego, drewna ogrodowego, stolarki okiennej i drzwiowej oraz innych powierzchni z drewna zarówno gładkiego, jak i szorstkiego. Przeznaczony do ochrony drewna zgodnie z wymogami dla II i III klasy użytkowania, bez stałego kontaktu z gruntem i wodą.
Zaimpregnowane drewno należy zabezpieczyć powłoką nawierzchniową odporną na warunki atmosferyczne. Do stosowania na zewnątrz pomieszczeń.
W przypadku nietypowych zastosowań (np. materiały drewniane stosowane w dekarstwie, egzotyczne oraz twarde gatunki drewna, okładziny korkowe, itp.) użycie wyrobu należy skonsultować z Producentem.

Aby zamówić produkt proszę przejść do zakładki kontakt, a następnie złożyć zamówienie przez telefon, e-mail lub formularz kontaktowy.